مجموعه SENDES

با وجود اینکه همواره از ظرفیت های کشاورزی ایران به خصوص محصولات ویژه و سرآمد آن صحبت می شود اما هیچ گاه تلاشی شایسته شکوفایی این ظرفیت ها انجام نشده است. تولید به اندازه محصول، ارتقا کیفی ، حذف واسطه ها، قیمت عادلانه همراه با افزایش سود کشاورزان ،جذب سرمایه گذاری ، شناسایی بازار های صادراتی نیازمند توجه ویژه است.
SENDES یک استارت آپ در حوزه محصولات کشاورزی است که در سال ۱۳۹۶ توسط تعدادی از کشاورزان و باغداران استان گیلان راه اندازی شده و اداره میشود این کشاورزان در شهر های مختلف این استان از جمله رودبار ، رستم آباد ، سندس ، لاهیجان ، تالش ،رودسر ، آستارا، منجیل ساکن می باشند.مهم ترین هدف SENDES ارتباط مستقیم مشتری و کشاورز ، حذف واسطه و ارائه بالاترین سطح کیفیت محصولات کشاورزی می باشد .

محصولات SENDES مرتبط با جغرافیای گیلان است . روغن زیتون خالص و بکر، چای ، برنج ، زیتون ، زیتون پرورده محلی ، رب انار محلی و روغن کنجد محصولاتی است که همگی توسط کشاورزان و باغداران گیلانی با بهترین کیفیت تهیه و آماده عرضه می شود .

SENDES یک راه طولانی و هدفی بزرگ در راستای ارائه محصولاتی با کیفیت و ارگانیک که قصد دارد در آینده و فاز های بعدی نسبت به استفاده از متخصصان کشاورزی در حوزه های مختلف اقدام کند.